Наші партнери

Організатор:


Незалежна Асоціація Радіомовників  
"Незалежна асоціація телерадіомовників" (НАМ) була створена з ініціативи активістів регіональних теле- та радіокомпаній України в травні 2000 року.
Офіційно НАМ була зареєстрована 27 липня 2000 року, а з січня 2001 року організація стала Всеукраїнською.

 
 

За підтримки:


Детектор Медіа    
 
SIDA  
Починаючи з 1995 року, Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) залучене до співпраці з Україною та спрямовує свою діяльність на підтримку розвитку ринку, демократії, прав людини та навколишнє середовище. Через збройний конфлікт на сході України, Sida також надає Україні гуманітарну допомогу. 
 
 
Usaid    
 
Інтерньюз-Україна  
Міжнародна громадська організація "Інтерньюз"  є найбільшою некомерційною організацією, чия місія полягає в розширенні можливостей місцевих засобів масової інформації в усьому світі. Мета організації - надати людям важливу для них та необхідну інформацію, уможливити їх доступ до неї, надати кошти для цього, аби їх думки були почутими.  Програми "Інтерньюз" будуються на переконані, що забезпечення людей до різноманітної інформації та новин дає їм змогу ефективно брати участь у житті суспільства, мати вплив на позитивні соціальні зміни, поліпшити рівень їхнього життя, зробити все, аби їх голос був почутий.

 
 

Інформаційні партнери:


Медіабізнес  
 
Гурт    
 
Громадське радіо  
 
Sostav.ua    
 
Медіасат  
 

Телевізійний партнер:


Канал ZIK    
 
   

Наші партнери

   

Організатор

Незалежна Асоціація Радіомовників
 

За підтримки

Детектор Медіа SIDA Usaid Інтерньюз-Україна
   
   

Телевізійний партнер

Канал ZIK
 

 

 

   
   

Інформаційні партнери

Медіабізнес Гурт Громадське радіо Sostav.ua Медіасат