Крим.Реалії: соцмережі vs окупація

Крим.Реалії: соцмережі vs окупація
22.03.2016
Олена Дуб, SMM-редактор Крым Реалии (Радіо Свобода) розповість про те, як соціальні мережі допомагають кримському проекту досягати своїх аудиторій за особливих політичних умов. «Анексія та окупація Криму поставила такі редакції як Крим.Реалії перед новими викликами. Це, наприклад, необхідність здобувати інформацію в умовах окупації; це й потреба у мовленні для аудиторії на півострові; навали тролів і пропаганди; постійна загроза блокування сайтів та медіа на території Криму. Як "виживає" кримський контент у особливих політичних реаліях і яку роль в цьому відіграють соціальні мережі? Поговоримо про це».

Крим.Реалії - кримський проект української служби Радіо Свобода - стартував у березні 2014 року, відразу після окупації і під час анексії Криму Російською Федерацією.
Зараз Крим.Реалії - це три інформаційні сайти, щотижнева телепрограма, щотижнева та щоденні радіопрограми, присутність у 6 соціальних мережах. Команда Крим.Реалії надає кримському суспільству те, чого воно не може дізнатися у Криму з місцевих ЗМІ: новини без цензури, аргументований та відповідальний обмін думками, відкрите і чесне обговорeння проблем.

Дата проведення – 25 березня 2016 р.
Місце проведення – готель Radisson Blu Podil (Київ, вул. Братська, 17/19).
Реєстрація за посиланням – goo.gl/forms/5O4TGlf6z6

Назад
   

Наші партнери

   

Організатор

Незалежна Асоціація Радіомовників
 

За підтримки

Детектор Медіа SIDA Usaid Інтерньюз-Україна
   
   

Телевізійний партнер

Канал ZIK
 

 

 

   
   

Інформаційні партнери

Медіабізнес Гурт Громадське радіо Sostav.ua Медіасат