Спікери - 2016

Дмитро Ліховий
 

Дмитро Ліховий

У 2005 році захопився розробкою комп'ютерних онлайн ігор, у 2009 році відкрив студію, яка тепер називається geim.pro. У 2011 році з партнерами відкрив агентство PlusOne - став керуючим партнером на посаді тех. директора. Реалізував сотні програмних і візуальних рішень для клієнтів, агентство взяло нагороди на престижних українських фестивалях в галузі реклами і digital. З 2015 очолює digital напрям агентства, поєднуючи з позицією креативного директора.

Наталія Беднарська
 

Наталія Беднарська

 Керівник веб-проектів на Новому каналі.

Галина Петренко
 

Галина Петренко

 Заступник шеф-редактора, редактор сайту "Детектор. Медіа". Галина Петренко протягом останніх десяти років працює в кращих виданнях про медіа та маркетинг:   заступник шеф-редактора «Телекритики» (2014-2015);  заступник головного редактора Marketing Media Review ( 2012-2014); головний редактор журналу «Новый маркетинг» в Україні (2007-2012);  головний редактор журналу «Новый маркетинг» в Росії (2010-2012)


Тамара Бабакова
 

Тамара Бабакова

 Незалежний медіаексперт, ведуча Радіо Аристократи. Очолювала мультимедіа-департамент сайту Корреспондент.net (2009-2011), створила конвергентну редакцію тижневика та сайту Фокус (2011-2012), працювала директором з розвитку ділових сайтів UMH Group (2012-2013) та розробляла проект Digital Insights на Slon.ru (2013-2014). Викладач освітніх проектів Internews Ukraine, Школи Журналістики УКУ та інших.

Рене Ван Занте
 

Рене Ван Занте

 Представник Фонду розвитку журналістики (Королівство Нідерланди).

Віктор Пузанов
 

Віктор Пузанов

 Співзасновник платформи site.ua

Олена Дуб
 

Олена Дуб


Олена Дерев'янко
 

Олена Дерев'янко

 Віце-президент Української Ліги зв’язків з громадськістю, член IPRA, політтехнолог, керуючий партнер агенції PR-Service.

Євген Донде
 

Євген Донде

 керівник відділу контент-послуг Vodafone Ukraine 

Євген Донде
 

Євген Донде

 керівник відділу контент-послуг Vodafone Ukraine 
   

Наші партнери

   

Організатор

Незалежна Асоціація Радіомовників
 

За підтримки

Детектор Медіа SIDA Usaid Інтерньюз-Україна
   
   

Телевізійний партнер

Канал ZIK
 

 

 

   
   

Інформаційні партнери

Медіабізнес Гурт Громадське радіо Sostav.ua Медіасат