Спікери - 2013

Юлія Смірнова
 

Юлія Смірнова

Керівник відділу Інтернет-проектів радіогрупи ТАВР Медіа.
Філолог, працювала ведучою на регіональній та столичній радіостанціях, редактором новин, копірайтером, програмним та креативним директором. З 2007 року - в компанії радіогрупи ТАВР Медіа, де у 2010 був створений відділ Інтернет-проектів.

Борис Потятиник
 

Борис Потятиник


Завідувач кафедри нових медій Львівського національного університету ім. І.Франка, професор, доктор філологічних наук.
1991 р. захистив кандидатську дисертацію, 1997 – докторську.
Стажувався в редакції The Gazette (США, Айова) та в університетах США (Indiana University – 1994, Iowa University – 1999-2000, Fulbright program).
1993 – 1994 – заступник декана, 1997 – в.о. декана ф-ту журналістики.
Викладає «Медіакритику» та «Вступ до інтернет-журналістики».
Опублікував близько сотні наукових праць, серед них монографії «Патогенний текст», «Екологія ноосфери» (1997), «Медіа: ключі до розуміння» (2004), посібник «Інтернет-журналістика» (2010).
Ініціатор створення Інституту медіа-екології у Львівському ун-ті (1999) та його перший директор.
Один з ініціаторів створення та голова редколегії квартальника «МедіаКритика»  
(http://www.mediakrytyka.info/).
Виконував обов’язки заступника голови науково-методичної комісії МОН України із соціальних комунікацій; експерт Експертної Ради ДАК України із Соціальних комунікацій; член редколегії міжнародного журналу в галузі медіа-екології «Explorations in Media Ecology». 
www.facebook.com/newmedialviv
Twitter: @boryslav
 

Олександр Міняйло
 

Олександр Міняйло


Вищу освіту здобув за фахом «Соціологія» у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка. Досвід роботи у сфері маркетингових досліджень – понад 10 років. Сьогодні -  менеджер роботи з клієнтами компанії GFK.

 

Світлана Панюшкіна
 

Світлана Панюшкіна


З 2012 року - керівник проекту Segodnya.ua, провідного веб-порталу України. З листопада 2010 року  до 2012 року працювала головним редактором газети "Дело" видавництва "Економіка", в тому числі розробляла маркетингову стратегію видання. З вересня 2007 до листопада 2010 року  була керівником проектів та програм в Благодійному фонді Ріната Ахметова "Розвиток України". Серед обов’язків - розвиток та управління унікальним проектом "Цифрове майбутнє журналістики", розробленої Фондом у партнерстві з Києво-Могилянською академією. Влітку 2008 року брала участь у кампанії з ліквідації наслідків повені в західних регіонах України як керівник апарату Фонду в зоні лиха.

Іван Дубінський
 

Іван Дубінський


Директор InMind Opinion Media. Закінчив НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Маркетинг". З 2005 року працює у компанії InMind. Спеціалізація - розробка дослідницьких проектів у сфері медіадосліджень і інтернет-досліджень.

Ольга Тищук
 

Ольга Тищук


Закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка. Понад п'ять років працює в Інтернет індустрії, починаючи від контент-редактора і закінчуючи керівником відділу Інтернет-проектів каналу ICTV. За цей час брала участь у  створенні сайту та мобільного додатку для новин «Факти», телевізійної інтернет-платформи для ICTV, та низці інших невеликих проектів.


Домінік Борн
 

Домінік Борн


Домінік Борн (1978 р.н.) розрочав свою радіо кар’єру як ведучий швейцарського суспільного мовника SRG SSR. Однак лише "говорити" для нього було недостатньо і незабаром він започаткував низку радіо проектів для музеїв, шкіл і навіть допомагав розвитку радіо у Косово. Разом із Семюелем Вюлермозмом він впровадив mxlab і створив такі проекти: «backstageradio.ch» (перше радіо, яке генерують та контроюють самі слухачі на платформі DAB+),  «8х15» (8 гуртів по 15 хвилин грають власну музику упродовж однієї ночі перед 8 камерами) і «Radiowerkstatt» (діти створюють своє власне шкільне радіо на платформі DAB+ do-it-yourself kit). Сьогодні він працює керівником проектів у Technology & Production Center, Швейцарія.

Анатолій Заїка
 

Анатолій Заїка


Народився 08 грудня 1988 року у м. Вінниця. У 2005 році закінчив середню загальноосітню школу. У 2009 році закінчив Вінницьку Міжрегіональну Академію Управління персоналом. Спеціальність – “Комерційне і трудове право”. У 2010 році закінчив Вінницьку Міжрегіональну Академію Управління персоналом. Спеціальність – “Правоохоронна діяльність. Безпека діяльності організацій та установ”. До 2008 року робота над власними Інтернет-проектами, в основному літературними. У 2008 році заснував студію веб-дизайну “Глянец.NET”, яка за 4 роки діяльності розробила більше 500 Інтернет-проектів для клієнтів із всього Світу. 

Тарас Фролов
 

Тарас Фролов


Працює у проекті Владометр з 2010. До того працював у документальному кіно і на телебаченні. Був редактором проекту «Великі Українці» (2007—2008) на телеканалі «Інтер» та редактором студії «Інтер Медіа Продакшн». У 2009 році був відповідальним за висвітлення діяльності фонду «Демократичні ініціативи» у нових медіа. В 2009—2010 роках був асистентом експертного рейтингу «Перша сотня». Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Аліна Міхальова
 

Аліна Міхальова


 Аліна Міхальова (Савальєва) народилася в Ялті, Україна.  У 2001 році отримала диплом загальноосвітньої школи у США, ставши учасницею програми Future Leaders Exchange Program. Вчилася у Московському Державному Інституті Міжнародних відносин, який закінчила із відзнакою. Володіє англійською та грецькою мовами, На каналі Russia Today працює понад 6 років. У 2012 році призначена на посаду директора з маркетингу та PR телеканалу. У вересні 2012 року увійшла в рейтинг директорів з громадських та корпоративних зв’язків газети «Коммерсант» («ТОП-1000 российских менеджеров»), зайнявши третє місце у розділі «Медіабізнес».У 2012 році була спікером на галузевій конференції IBC в Амстердамі. З 2013 року є членом виконавчого комітету щорічної глобальної конференції працівників телерадіомовлення NewsXchange.

 

Артем Жуков
 

Артем Жуков


Редактор веб-редакції щоденної всеукраїнської газети "День", редактор історичного веб-проекту "Дня" "Україна Incognita". У 2011 році закінчив Національний університет "Острозька академія".

 

Анатолій Савін
 

Анатолій Савін


Голова Цифрового департаменту каналу СТБ (сайти stb.ua, qtv.ua, smachno.ua). Керуючий директор Цифрового агентства Folga (клієнти: Foxtrot, Foxmart, 5OK, Kyivstar). Виконавчий продюсер Промо-відділу телеканалу СТБ (проекти: «Х-фактор», «Україна має талант», «Зважені та щасливі»).

 

Марсель Леві
 

Марсель Леві


Професійний журналіст з досвідом у понад 20 років; засновник агенції 30000 Feet (редакційне аудіо і відео). Марсель розпочав свою кар’єру в 1976 році і відтоді працював на Radio Canada International, Radio France, the New York Times (редакторські сторінки про туризм і дозвілля) та  щоденному виданні Alsace/Le Pays de Franche-county. З 1994 року був  оглядачем на радіо BFM в рубриці наукових хронік. З 1996 до 2000 Марсель працював репортером туристичного телеканалу, де протягом трьох років презентував програму «У Марселя». Перше програма виходила в онлайн форматі, на  так званому «туристичному радіо» (www.laradioduvoyage.net). Марсель створив тематичне радіо як різновид Інтернет радіо. Сьогодні він є консультантом в галузі цифрового радіо та цифрового наземного радіо.    


Павло Педенко
 

Павло Педенко


З 2013 року - керівник відділу інтернет-проектів каналу 1+1. До цього моменту - працював в агенції HOSHVA Digital, в якій очолював відділ продуктів та послуг.  

Вадим Денисенко
 

Вадим Денисенко


Заступник генерального директора "Сегодня-мультимедиа". Кандидат філологічних наук. Працював в різних ЗМІ, був головним редактором телеканалу СТБ, газет "Первая Крымская" та мультимедійної редакції "Коментарі".

Еліза Ескобедо
 

Еліза Ескобедо

Голова Асоціації онлайн радіо, директор Audioemotion Media, Іспанія   

Марина Клочко
 

Марина Клочко


Керівник відділу Спеціальних Медіа досліджень та операційний менеджер Медіа департаменту ГфК Юкрейн. Працює у компанії ГфК Юкрейн з 2007 року. Має дві вищі освіти - математичну та економічну, кандидат економічних наук.

Деніс Джордж Адамовіч
 

Деніс Джордж Адамовіч


Директор відділу цифрового маркетингу компанії LG у Москві (Росія), а також керуючий директор глобальної стратегічної та фінансової консалтингової компанії Adamo Business Relations International, LLC (ABRI, LLC).  Також Деніс Адамовіч – офіційний представник та консультант в галузі Глобального Розвитку Продаж компанії Yahoo!Inc. в Росії.  В 1994 році Деніс Адамовіч був співзасновником Pseudo Programs – першого розважального програмного Інтернет забезпечення та ігрового провайдера компанії Silicon Alley.

Дмитро Лисицький
 

Дмитро Лисицький


Генеральний директор інтернет-холдингу UMH Digital та ІТ-підприємець. У структурі UMH Digital найбільші інтернет портали України - bigmir) net, tochka.net, I.UA, gloss.ua. Крім того, в холдинг входять сейлз-хаус Digimedia та інтернет-агентство МI6 (загальна аудиторія майданчиків - більше 10 млн унікальних українських користувачів на місяць, що становить 59% охоплення українського інтернету).
 
В IT-сфері з 1993 року. Отримав ступінь MBA в Колумбійській і Лондонської бізнес-школах. Працював у рекламних агентствах групи Publicis, медіа агентстві «Старком Україна». У Групі «1 +1» обіймав посаду комерційного директора. Співзасновник компанії Source Valley, купленої згодом найбільшим в Україні розробником ПО GlobalLogic. Один з творців проекту Startup Crash Test. В даний час керує інтернет-холдингом UMH Digital. Також є генеральним директором проекту ThickButtons.

Дмитро Добродомов
 

Дмитро Добродомов


Досвід в журналістиці – 16 років. Був першим заст. гол.ред всеукраїнської газети «Експрес», співзасновником «Агентства журналістських розслідувань», відповідальним редактором газети «Інформатор». З травня 2010 року – генеральний продюсер телеканалу ZIK. З 2012 року –генеральний директор медіа-холдингу ZIK, котрий складається з  інформаційної агенції  ZIK та телеканалу ZIK. Автор і ведучий програм журналістських розслідувань «Хто тут живе?» та «Народний контроль».

Юрій Сугак
 

Юрій Сугак


Генеральний директор «34 каналу» та телеканалу «Донбас». Директор підрозділу «Регіональна медіа група» Медіа-групи Україна. До складу підрозділу увійшли телеканали «Донбас» (Донецька, Луганська, Дніпропетровська і Запорізька обл.), «34 канал» (Дніпропетровська обл.), «Сигма» (м. Маріуполь, Донецька обл.) і «ТВ -Сфера» (м. Харцизьк, Донецька обл.).

Наталія Бойко
 

Наталія Бойко


Директор з маркетингу UMH publishing. Член Ради директорів УАВПП. На медіа ринку України з 2000 року.

Максим Саваневський
 

Максим Саваневський

Засновк інтернет-видання Watcher.com.ua.
Тема виступу -  "Споживання реклами та контенту в соціальних мережах"


Анна Христюк
 

Анна Христюк

Працює у Адлабс-Україна.
Тема доповіді - "Youtube-Marketing для бізнесу"

Станіслав Шумлянський
 

Станіслав Шумлянський

Керівник проекту - Канал громадського подкастингу Cpod.co
Тема доповіді - "Як реально монетизувати подкаст та ТБ-контент в Інтернеті"

Анатолій Бондаренко
 

Анатолій Бондаренко

Засновник інтернет-видання  Texty.org.ua.
Тема доповіді - "Журналістика даних: інфографіка та інтерактивна візуалізація на заміну тексту"


Артем Волхонський
 

Артем Волхонський

Працює у UMH MediaLab.
Тема доповіді - "Конвергенція в діловій пресі".

Артем Самойлов
 

Артем Самойлов

Працює у холдингу ТАВР Медіа.
Тема доповіді - "Інтегровані кампанії BTL, PR i Digital - координація комунікацій в різних медіа. Кейс Радіо РОКС"

Андрій Куликов
 

Андрій Куликов


Експерт з засобів масової інформації, журналіст із майже 30-річним досвідом роботи у різних ЗМІ.
1979-1992 рр. – кореспондент, заввідділу, заступник головного редактора газети «News from Ukraine» (Київ).
1992-1995 рр. – продюсер, старший продюсер Української служби ВВС (Лондон).
1996 р. - в.о. головного редактора, заступник головного редактора ММЦ-«Інтерньюз».
1996-1998 рр. – випусковий редактор, заступник директора Телевізійної служби новин телеканалу «Студія «1+1». 1998-1999 рр. – шеф-редактор «Нового каналу».
2000 р. – автор-ведучий програми «Нічна драматургія» (СТБ).
2000-2007 рр. – продюсер Української служби ВВС.
2005-2007 рр. – медіа-експерт проекту Євросоюзу – ТАСІS - BBC World Service.
2007- до нині - автор і ведучий програми "Свобода слова" на каналі ICTV.
З 2013 року - автор і журналіст "Громадського радіо".
   

Наші партнери

   

Організатор

Незалежна Асоціація Радіомовників
 

За підтримки

Детектор Медіа SIDA Usaid Інтерньюз-Україна
   
   

Телевізійний партнер

Канал ZIK
 

 

 

   
   

Інформаційні партнери

Медіабізнес Гурт Громадське радіо Sostav.ua Медіасат