Спікери - 2012

Ліннар Віік
 

Ліннар Віік

Європейський Інтернет-гуру з Естонії, член правління і викладач Естонського коледжу IT технологій, член ради Європейського інституту технологій та інновацій, член правління Ради розвитку і досліджень Естонії, голова ради правління Open Estonia Foundation. Засновник і член ради кількох компаній з мобільних комунікацій та програмного забезпечення. Ліннар Віік – колишній радник Прем’єр-міністра Естонії з питань інформаційних та комунікаційних технологій, розвитку та досліджень. Автор понад 120 статей і 10 доповідей про вплив інформаційного суспільства, а також проектів про Інтернет-голосування в Естонії та систему електронного підпису. Ліннар Віік зробив потужний внесок у розвиток комп’ютерної інфраструктури і розвитку Інтернету в Естонії.
Візит Ліннара Вііка відбувається за підтримки Ради Європи.

Олександр Красновський
 

Олександр Красновський

Керівник маркетингових досліджень КМІС (Київський Міжнародний Інститут Соціології).
Закінчив факультет соціології та психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більша частина професійної діяльності пов’язана з рекламою та маркетингом у провідних рекламних агенціях України. З 2010 року очолює напрямок маркетингових досліджень Київського міжнародного інституту соціології. Є одним із організаторів порталу професійних дослідників суспільної думки та ринку PollStarGate у соціальних мережах (http://www.facebook.com/PollStarGate). Менеджер з розвитку проекту онлайн досліджень InPoll.
Автор понад 20 статей у провідних ділових виданнях України.

Ольга Росманова
 

Ольга Росманова

Директор департамента медіа досліджень GfK Ukraine.
Вищу освіту здобула за фахом «Соціологія» в Київському інституті народного господарства (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана). Досвід роботи у сфері маркетингових досліджень – понад 15 років. До 2002 року – керівник відділу якісних досліджень в компанії GfK Ukraine, з 2002 року відповідає за медіа напрям і роботу Tv-панелі компанії.
   

Олексій Бакун
 

Олексій Бакун

Виконавчий директор GEMIUS Ukraine.
Закінчив Інститут прикладного системного аналізу (НТУУ КПІ) за спеціальністю «комп’ютерні науки» і Київську школу економіки за спеціальністю «економіка». Працює в галузі маркетингу і консалтингу з 1999 року. В минулому працював директором з досліджень компанії Cortex (PublicisGroup Ukraine). Олексій був представником холдингу Publicis Group в Українській асоціації Інтернет-реклами, а також в Індустріальному комітеті зовнішньої реклами.

Марсель Васc
 

Марсель Васc

Член правління Piano Media, виконавчий директор ETARGET.
Закінчив Братиславський Економічний Університет; керував напрямом маркетингу і продажів компанії ETARGET, МВС та Radio Ragtime; член Асоціації операторів телекомунікацій. На сьогодні перебуває у раді правління Piano Mediа, компанії, яка 2 травня 2011 року вперше у Європі запровадила платний доступ до онлайн новин групи найпопулярніших газет Словаччини.

Сергій Білоусов
 

Сергій Білоусов

Гендиректор Агентства Інтернет-прав (AIR).  Засновник проекту Wed Navigator (www.WedNavigator.com); керівник відділу управління ІТ послуг банку Ренесанс Капітал (Renaissance Group Ukraine, www.rccf.ua); має досвід розробки і виведення на ринок ІТ проектів національного масштабу; понад 10 років працює в індустрії інформаційних технологій та Інтернету.

Оксана Завойко
 

Оксана Завойко

Директор агенції з цифрового маркетингу PRODIGI.
Здобула професійну освіту маркетолога в Інституті маркетингу. Працювала директором з маркетингу в Profeo Ukraine, старшим фінансовим менеджером у Grey Kyiv, а також керівником напряму маркетингу у Nokia Team (Grey Worlwide). Оксана запускала і розвивала ділову соціальную мережу PROFEO.UA, має досвід роботи в рекламі понад 7 років, 5 з яких – в Інтернет-проектах. Оксана - активна учасниця зародження Інтернет комунікацій в Україні - ініціатор і співорганізатор Мinicamps і BlogCamp.

Єгор Чечеринда
 

Єгор Чечеринда

Головний редактор телепрограми «Вечір з Миколою Княжицьким» на каналі ТВі. 
Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. У ЗМІ - з 1993-го року: працював журналістом служби новин "Радіо Люкс" (Львів). Разом з Георгієм Гонгадзе створював програму "Монітор" на Львівському обласному ТБ. З 1995-го року - журналіст рубрики "Обличчя ринку; з 1997-го - журналіст "Вікна-новини" (СТБ); 2000-2003 - журналіст програми "Факти" (ICTV); 2003-2007 - журналіст ТСН (1+1); 2007-2009 - головний редактор Інтернет-порталу INTV;з січня 2011 року - головний редактор телепрограми "Вечір з Миколою Княжицьким"; з грудня 2011-го - автор та ведучий телепрограми "Окрема думка" на каналі ТВі.

Геннадій Сергєєв
 

Геннадій Сергєєв

Генеральний директор ТРК «Чернівці», голова правління НАМ.
Закінчив Ленінградський технологічний інститут, з 1991 року займається телебаченням. У 2001 році заснував телерадіокомпанію «Чернівці» (в складі якої радіо «БлискФМ). Стажувався за напрямом телебачення і радіомовлення у США, Великобританії та Грузії.

Бернхард Бахнерс
 

Бернхард Бахнерс

Керуючий директор rad.io / radio.de
Навчався за напрямом економіки і бізнесу в університетах Берліна та Ганновера, працював у компаніях: ECC KohtesKlewes (тепер PLEON) та Beiersdorf AG/tesaAG. В кінці 2006 з рекламної агенції Scholz &Friends він перейшов працювати над проектом radio.de разом із Madsack MediaLab (тепер The MediaLab). З 2011 Бернхард є керуючим директором rad.io / radio.de,  лідером серед радіоплатформ в Інтернеті. Як один із менеджерів молодої галузі Бернхард поєднав класичні радіостанції із веб-радіо і виступив  співініціатором Radiocamp; отримав нагороди у різних бізнес-конкурсах.

Анна Юрченко
 

Анна Юрченко

Директор з маркетингу Stanfy.
Близько трьох років спеціалізується на мобільному маркетингу та розвитку компанії і її проектів. Була організатором першої в Україні конференції для мобільних розробників iPhoneDevCamp, активно слідкує за розвитком мобільного ринку в Україні і світі, бере участь в міжнародних конференціях. Stanfy спеціалізується на розробці мобільних аплікацій під сучасні мобільні платформи - iOS і Android. Компанія працює на українському ринку понад 6 років, і 3 з них повністю зосереджені на розробці мобільних аплікацій. На сьогодні в портфоліо компанії понад 60 робіт для iPhone, iPad і Android для українських і закордонних компаній з різних сфер бізнесу - медіа, телебачення, eCommerce, фінансів, гео-локаційних сервісів, FMCG та інших (http://stanfy.com.ua).
 

Домінік Ухліг
 

Домінік Ухліг

Веб-редактор Gazeta Wyborcza (www. wyborcza.pl).
Закінчив факультет права в університеті міста Катовіце у Польщі. У 2002-2009 він працював політичним журналістом друкованої версії Gazeta Wyborcza, а з січня 2010 року є редактором електронної версії  www. wyborcza.pl і відповідає за поширення сайту в соціальних мережах.

Антон Білецький
 

Антон Білецький

Директор маркетинг консалтингової агенції “Business2people” www.B2p.com.ua.
Експерт з маркетингу проектів ЄС в Україні, експерт зі стратегії PACT Ukraine, активіст соцмереж і блогів, спікер багатьох конференцій, форумів та круглих столів за напрямом цифрового маркетингу, соціальних медіа та дистрибуції. Антон - організатор першої в Україні офіційної конференції користувачів tumblr.com, представник PechaKucha Foundation в Україні і організатор PechaKucha Night Kyiv (pechakucha-kyiv.com, pecha-kucha.org), з 2005 року - член Української асоціації маркетингу. Досвід роботи у маркетингу - 10 років, з них 3 роки - в консалтингу і 7 - на керівних посадах у вітчизняних і  міжднародних компаніях. Антон - автор понад ста статей для провідних ділових видань СНД, лідер флеш-моб руху «за 24 години», учасник і організатор проектів «журнал за 24 год», «фільм за 24 год», «кіно за 24 год», «колекція одягу за 24 год», «софт за 24 год», «комікс за 24 год» та інших.
 

Олександр Клейменов
 

Олександр Клейменов

Автор ідеї інтерактивного вокального онлайн-конкурсу «Х-Фактор Онлайн»

Юлія Смірнова
 

Юлія Смірнова

Керівник відділу Інтернет-проектів радіогрупи ТАВР Медіа.
Філолог, працювала ведучою на регіональній та столичній радіостанціях, редактором новин, копірайтером, програмним та креативним директором. З 2007 року - в компанії радіогрупи ТАВР Медіа, де у 2010 був створений відділ Інтернет-проектів.

Костянтин Лемешок
 

Костянтин Лемешок

ІТ-директор телевізійної соціальної мережі SAY.TV
Започаткував веб-напрям на телеканалі "Інтер" (podrobnosti.ua, inter.ua та інші проекти). Понад 5 років займається розробкою сайтів, спеціалізуючись на сайтах для традиційних Медіа (телеканали, новинні ресурси тощо).

   

Наші партнери

   

Організатор

Незалежна Асоціація Радіомовників
 

За підтримки

Детектор Медіа SIDA Usaid Інтерньюз-Україна
   
   

Телевізійний партнер

Канал ZIK
 

 

 

   
   

Інформаційні партнери

Медіабізнес Гурт Громадське радіо Sostav.ua Медіасат